נעים להכיר

ללוס - גן אירועים בטבע

קצת עלינו

שמחים להגשים חלומות

ללוס – גן אירועים אלטרנטבעי. המרחבים בגן מקורים ומאפשרים קיום אירועי חורף וקיץ. המקום פסטורלי וקסום ומתאים לאירועי בוטיק קטנים וגדולים כאחד. הגן ממוקם בלבו של עמק יזרעאל – בקיבוץ בית אלפא. אורחי הגן ייהנו מהרמוניה ושלווה הנמצאים בכל פינה ובכל פרט קטן בגן. הייחודיות של הגן היא המרחבים הנמצאים בתוכו שגורמים לכל אורח למצוא את המקום הנעים והמתאים בשבילו. החופה ממוקמת על רחבת דשא ירוקה שנמצאת בצדו האחד של הגן ומאפשרת ישיבה נוחה לטקס נעים, מרגש ופסטורלי. בנוסף, ישנו אולם אבירים שהפך לבר קפה ואלכוהול שקט ונעים. מעברו השני של האולם תמצאו רחבת ריקודים שמחה. ולמי שרוצה להירגע וליהנות מהטבע יש פינת ישיבה אלטרנטיבית. צמחייה גדולה, פרחונית וירוקה מקיפה את הגן ופכפוך מים מגיעים מבריכות דגי הנוי. את כל אלו ועוד תמצאו בללוס, המקום שמאפשר לכם להגשים את כל חלומותיכם.

מסע אל העבר

שימור זה כל הסיפור

הייחוד של גן האירועים שלנו טמון ללא ספק במבנה שבו הוא שוכן – מבנה גדול ומקורה עם היסטוריה מפוארת, שהוקם בשנת 1938. ברוח השגשוג החקלאי ששרר באותה תקופה, שימש בתחילה המבנה כבית הזרע הראשון בארץ. בהמשך הוסב המבנה לבית אריזה, ולאחר מכן למכוורת, שבה רוכז ייצור הדבש בעמק יזרעאל.
גם לאחר גלגוליו הרבים, המבנה שומר באופן מרהיב, והוא עומד איתן עד עצם היום הזה. השקענו עבודה רבה, מחשבה קפדנית ואהבה אינסופית, כדי לשמר את המראה העתיק ביראת כבוד. האלמנטים העיצוביים העדכניים ששולבו במקום, מדגישים ביתר שאת את האווירה החמה, הביתית והטבעית – ממש כמו אז.

0 +
חלומות שהתגשמו
0 +
אורחים שפגשנו
0 +
בקבוקי יין שנמזגו
0 +
מספר מגניב