052-7434344

תרימו טלפון

office@lalus.co.il

שלחו מייל

לבחור נכון ספקים לחתונה שלכם

אז אתם נמצאים בעיצומן של ההכנות לחתונה, החלטתם על חתונת בוטיק קטנה, מצאתם גן אירועים בטבע ועכשיו אתם מתקדמים לבדוק את יתר הפרטים של האירוע. בוודאי תזדקקו לספקים רבים אשר יעניקו לכם את השירותים הדרושים על מנת לערוך אירוע לטעמכם.

בחירה נכונה של ספקים ואנשי מקצוע תשפיע מאוד על האירוע. אתם זקוקים לספקים אמינים והוגנים שמולם תוכלו לעבוד, אחרת הארגון עלול להפוך לסיוט והאירוע עלול להפוך לכישלון. מגיעים לכם ספקים עליהם אפשר לסמוך, ספקים המאפשרים לכם להיות בראש שקט.  אז כיצד תוכלו לבחור את הספקים הנכונים?

הדבר הראשון שכדאי לכם הוא לפנות אל גן האירועים. להם יש ניסיון בעבודה שוטפת והם יכולים לתת לכם המלצות ולהפנות אתכם לספקים. כמובן שעליכם גם לסגור עם גן האירועים מה כלול ומה לא. לפעמים ישנם מקומות המארגנים עבורכם את כל החתונה ומורידים מכם את כל כאב הראש, פתרון מומלץ למי שקצר בזמן. אולי זה לא בהכרח הפתרון שאתם רוצים, אבל בכל מקרה פגישה עם הצוות של גן אירועים היא המקום בו כדאי לכם להתחיל. כמובן שאינכם חייבים לפנות אל הספקים שהם ממליצים, ההחלטה כולה שלכם.

המלצות ממכרים

בגן אירועים בטבע תמיד ישמחו לעזור לכם לאתר ספקים, אך כפי שאמרנו אינכם מוגבלים ואתם יכולים להיעזר במכרים. אם בקבוצת הגיל שלכם ישנם אחרים אשר התחתנו לאחרונה בוודאי תוכלו לשאול אותם ולקבל טיפים חשובים. אנו מקווים שהם יוכלו לתת לכם המלצות על ספקים טובים ואמינים, אבל גם במקרה שהם יזהירו אתכם מספקים שכדאי להיזהר מהם, זהו גם מידע בעל ערך. כמו כן אתם יכולים לערוך חיפוש חופשי באינטרנט ולמצוא ספקים שונים המחזיקים באתרי אינטרנט או מציעים את שירותיהם במסגרת אתרים אחרים העוסקים בנושא חתונות.

כימיה אישית

בין אם קיבלתם המלצות מגן אירועים בטבע, חברים או סתם מצאתם משהו מעניין בגוגל, תמיד חשוב לערוך פגישה אישית. כך תוכלו לתאם ציפיות, לשאול את כל השאלות ולהתרשם ממידת המקצועיות של הספק שאליו פניתם. במידה ותחליטו להתקדם ולשכור את שירותיהם, אל תשכחו שתיאום ציפיות הוא אינו תחליף לחוזה בכתב – חוזה המגדיר מה אתם משלמים ומה אתם מקבלים בתמורה. לפעמים יש צורך בפירוט מדויק מאוד של איפה ומתי יינתן השירות.

כפי שאמרנו חשוב להתרשם מרמת המקצועיות והאמת הספק באמת יכול לספק את השירות שאתם דורשים, או עלול לאכזב. כמו כן חשוב שתראו מהי רמת הגמישות של הספקים והנכונות ללכת לקראתכם. כאשר מדובר בחתונה שלכם כל פרט חשוב ויתכן שתרצו שינויים בחבילת השירות של הספק.

ולסיום אל תשכחו שלפעמים צריך לראות את הספקים בפעולה. לצורך הדוגמה אם מדובר בשירותי קייטרינג, כדאי להגיע ולראות את התפקוד שלהם בזמן אמת. אם הם מעניקים שירות באיזה גן אירועים בטבע, בקשו מהם להזמין אתכם להתרשם ולטעום את המנות. באופן דומה אפשר להגיד על ספקי שירות אחרים.

ללוס גן אירועים בצפון

שלחו הודעה

נחזור אליכם בהקדם