052-7434344

תרימו טלפון

office@lalus.co.il

שלחו מייל

חתונת שישי – האם באמת מומלץ?

כאשר אנו מדמיינים חתונה אנו בדרך כלל מדמיינים אירוע בשעות הערב והמחשבה של אירוע חתונה בצהרי יום שישי לפעמים גורמת לנו להרמות גבה. אך האמת, אם נבחן את הדברים נוכל לראות שחתונה בימי שישי היא דווקא רעיון לא רע ויש לחתוהנ שכזו את הייחוד שלה. חתונה ביום שישי, בגן אירועים בטבע יכולה להיות אירוע בניחוח של חו“ל ובעלת יתרונות רבים.

זוכרים את הפעם האחרונה שהשתתפתם בחתונה, כלומר בתור אורחים? האם המצב שבו אתם ממהרים לצאת מהעבודה, להתארגן מהר ולהספיק להגיע לחופה מוכר לכם? אתם מגיעים אל החתונה לאחר יום עבודה מתיש ובסוף במקום ליהנות רק מחכים שיגמר ותוכלו לחזור הביתה לישון. ואם למחרת אתם צריכים לעבוד, אתם יותר סובלים מנהנים… אולי זהו לא המצב האידאלי. אך ישנו גם תסריט אחר – חתונה ביום שישי, היום שבו רבים מהאורחים אינם עובדים, או לכל היותר עובדים חצי יום. כך ניתן להגיע אל האירוע באווירה קלילה ורגועה. האורחים שלכם לא יהיו עייפים וסחוטים מיום העבודה וכך יוכלו להיות להיות באירוע עם כל לבם.

חתונה ביום שישי – בואו לגלות את הקסם

לא צריך להיות שומרי שבת בשביל להרגיש את האווירה המיוחדת של יום שישי, רגע לפני כניסת השבת. זהו הרגע שבו כולם מורידים הילוך ומתכוננים לקראת סוף השבוע, לרגעים היפים עם המשפחה ואהובי לבם. זוהי בדיוק האווירה שתרצו באירוע החתונה שלכם – דמיינו חתונה קטנה בגן אירועים בטבע באווירה הנינוחה של יום שישי. זהו פשוט תענוג.

גם מבחינת החתן והכלה חתונה ביום שישי היא יתרון. יתכן שהימים שלפני החתונה העמידו אתכם תחת לחצים רבים, אך עכשיו אתם רוצים לנוח קצת. עכשיו שהחתונה וכל ההכנות שהלחיצו אתכם מאחוריכם, אתם רוצים להיות לבדכם. לנשום קצת אוויר ולהרגיש את האהבה. לא לחשוב על עבודה, רק לנוח ולבלות יחדיו. להתחיל את סוף השבוע מייד לאחר החתונה זהו הפתרון האידאלי.

סוד ההצלחה של חתונות שישי

כידוע, במסגרת ההכנות לאירוע החתונה עליכם לבחור את המקום שבו תערכו את החתונה. הבחירה העיקרית היא בין אולם אירועים לבין גן אירועים בטבע. כמובן ישנם מעטים המקיימים את החתונה בבתים פרטיים או מקומות אחרים, אז מדובר בבודדים. הלוקיישן תמיד משפיע על אופי האירוע וכאשר מדובר על חתונה ביום שישי, גן אירועים בטבע הוא הפתרון הטוב ביותר. בגן אירועים ניתן להרגיש בצורה הטובה ביותר את התחושה המיוחדת של צהרי יום שישי. אולם אירועים סגור מעניק אווירה מאוד סינתטית. אולמות האירועים תוכננו למסיבות ערב; הם לא נראים במיטבם בצהרי היום ואינם מצליחים למנף את התחושות המיוחדות של יום שישי. חתונה בגן אירועים בטבע משלבת בצורה הטובה ביותר עם הנינוחות של יום שישי, יש האומרים שיש לה ניחוח של חוץ לארץ – שם מקובל מאוד לקיים חתונות במהלך שעות היום.

ללוס גן אירועים בצפון

שלחו הודעה

נחזור אליכם בהקדם