052-7434344

תרימו טלפון

office@lalus.co.il

שלחו מייל

המדריך המלא לתכנון חתונה

לאחר שמתאוששים מההתרגשות צריך להתחיל להיות מעשיים ולתכנן את החתונה. יש למצוא גן אירועים בטבע, לאתר ספקים ולסגור את כל הפרטים הקטנים. אז מאיפה מתחילים ומתי מתחילים?

אין צורך להקדיש שנה שלמה לתכנון החתונה, וראינו גם אנשים שעושים זאת ממש ברגע האחרון. אבל בשביל לעשות זאת בנינוחות מבלי לשבש יותר מידי את סדר היום כדאי להתחיל 4-6 חודשים מראש.

שלב ראשון השלב הרעיוני

זהו השלב שכדאי לעשות 6 חודשים לפני החתונה. בשלב הזה כדאי שתתחילו לחפש אחר כל מיני ראיונות והשראה לאירוע שלכם. אתם יכולים להיעזר באינטרנט ולמצוא השראה בחתונות אחרות. כך תוכלו ללמוד על טרנדים ולהכיר את האפשרויות השונות.

שלב שני בתכנון חתונה – 4-5 חודשים בטרם המועד.

בשלב השני, חשוב שתתאמו ציפיות ותחליטו על היקף החתונה. גם אם אין לכם עדיין רשימת מוזמנים סגורה, עדייו אתם זקוקים להערכה כללית לצורך בחירת אולם או גן אירועים בטבע. זהו המקום בו יערך האירוע וחשוב למהר ולסגור מקום לפחות 4 חודשים מראש.

התחילו לחפש צלמים ושירותי מוזיקה לאירוע והתחילו גם לחפש אחר מעצב האירוע שיעזור לכם להגשים את הקונספט. לא תמיד צריך לשכור מעצב אירועים, תוכלו לקבל עזרה בגן האירועים. לגבי הצלמים חשוב שתראו עבודות שלהם ותחליטו האם השירות שהם מציעים לכם. לגבי מוזיקה אין מדובר אך ורק בתקליטן, אתם יכולים לשקול גם הרכבים מוזיקליים להנאת האורחים.

זהו גם הזמן להתחיל לבדוק את האפשרויות לשמלת כלה וחליפת חתן ולמצוא בית דפוס לצורך ההזמנות. אם ישנן אטרקציות נוספות שתרצו כמו בר אקטיבי, מופע, עמדות סלפי או כל רעיון אחר, זהו הזמן.

שלב שלישי – 3-4 חודשים

זהו השלב שבו עליכם לסגור את ענייני החתונה מבחינת הטקס הדתי. יש לבצע את הרישום ברבנות, לבחור טבעת נישואין וגם לסגור עם רב עבור החתונה. ישנם רבנים שהם מאוד מבוקשים ועמוסים בעונת החתונות. בשלב זה יש לחשוב גם על כל האביזרים שילוו את את שמלת הכלה וחליפת החתן, כמו נעליים ואביזרים משלמים אחרים. כדאי לסגור על מאפרת, סידור שיער וכל הטיפוח האישי שתרצו ליום החתונה. יתכן שביום החתונה תרצו לנוח באיזה מלון ושם לקבל גם את כל השירותים שיכינו אתכם לחתונה. חשוב שתסגרו מקום כבר עכשיו, וגם מקום לאחר החתונה שתוכלו לנוח ולהתחיל את ירח הדבש.

סגרו את הפרטים האחרונים של רשימת האורחים והתחילו בחלוקת ההזמנות ואישורי ההשתתפות. חפשו מקום שבו יקשטו לכם את הרכב ביום החתונה, עוגה וזר לכלה.

שלב רביעי – 2-3 שבועות לפני החתונה

עשו סבב טלפונים עם כל הספקים וכל מי שקושר לאירוע, מגן אירועים בטבע ועד קישוט הרכב לחתונה, וודאו שהכול מתקדם לפני התכנית. אם בחרתם ספקים מתאימים לא אמורות להיות בעיות, אך למען השקט הנפשי שלכם כדאי לעשות זאת. זהו השלב שבו אתם רואים שכל הצ‘ק ליסט שלכם בוצעה, הירגעו והגיעו לחתונה באנרגיות חיוביות.

ללוס גן אירועים בצפון

שלחו הודעה

נחזור אליכם בהקדם